تولید

هدفمند کردن مراحل تولید با کانکت ERP


تولید:

تولید به عنوان یک پروسه مهم، زمان‌بر با صرف هزینه است که نیاز به مدیریت و تصمیم گیری قوی در بخش‌های مختلف خط تولید دارد.

درحقیقت فقط به انجام رساندن تولید نیست که حائز اهمیت است بلکه کیفیت هم بسیار مهم است؛ چون درنهایت عامل برتری شما نسبت به رقبا، کیفیت خوب محصولتان است.

تولید با کانکت EPR:

تلفیق کانکت EPR و تولید، می‌تواند روی روند روبه رشد خط تولید شما تاثیر داشته باشد. حتی اگر مشکلاتی جدی از قبیل: مرتب نبودن فاکتورها، ناهماهنگ بودن مواد و مرسوله‌ها با اطلاعات ثبت شده و.... وجود داشته باشد. 

شما می‌توانید این دست مشکلات را با سپردن بخش سازماندهی به کانکت EPR حل کنید و یا اینکه از مشکلات بعدی جلوگیری کنید. 

توضیح بیشتر اینکه: کانکت EPR  با ارزیابی و درنظر گرفتن تمامی دیتاها و اطلاعات واحد شما، بهترین سیستم سازمان‌یابی و تنظیم اطلاعات شما را ارائه خواهد داد.

تولید تحت کنترل کانکت EPR : 

درواقع کانکت EPR  روی تمامی فرایند های تولید مثل ورود مواد اولیه، تغییرات روی مواد اولیه و تولید محصول جدید و همچنین خروجی نظارت دارد و باعث می‌شود که درصد اشتباهات شما و یا دیگر افراد مشغول به‌کار، کاهش پیدا کند و یا اصلا اتفاق نیفتد.

اندازه واحد تولیدی شما برای کانکت EPR مهم نیست!

به‌صورت کلی به هرجایی که در آن تولید یک محصول در هر ابعاد و اندازه و تعدادی صورت بگیرد، واحد تولیدی می‌گویند.درواقع سیستم کانکت EPR مختص واحد‌های کوچک خانگی یا واحدهای بزرگ کارخانه‌ای طراحی نشده پس اندازه واحد تولیدی شما مهم نیست کوچک است یا بزرگ.کانکت EPR طراحی شده تا تمامی اطلاعات ورودی و خروجی انواع واحد‌های مختلف تجاری، آموزشی، تولیدی و... را یکپارچه کرده تا از گم شدن اطلاعات و تصمیم گیری‌های اشتباه جلوگیری کند.

اطلاعات مهم فرایند تولید:

شما در تولیدات مختلفی که روزانه در جوامع صورت می‌گیرد، فارغ از محصول تولیدی، یک سری الگو‌های مشترک مشاهده می‌کنید.

در اکثر موارد یک ورودی وجود دارد که پس از پردازش، تغییراتی حاصل می‌کند و محصول تولید می‌شود و سپس مرحله آخر فروش خواهد بود که صحبت خواهیم کرد.

درواقع فارغ از حجم تولید شما، کانکت EPR می‌تواند  مواد اولیه، فاکتور خریدها، تاریخ ها و.... را برای شما ارزیابی و به‌صورت سازماندهی شده تحویل دهد. علاوه براین کانکات EPR روی کیفیت خود محصول هم کنترل دارد، و داده‌های شما را مرتب کرده و نتیجه معنی داری از آنها، به شما ارائه خواهد داد.

در مرحله فروش هم چیزی که اهمیت دارد ارزش گذاری، تاریخ فروش، ارسال محصول ومواردی مثل این می‌باشد که کانکت EPR روی یه درستی به ثمر رسیدن هریک از این اهداف، نظارت دارد. به‌طور مثال از مهم ترین توانایی‌های کانکت EPR در بحث فروش اتصال خروجی به وب سایت، از پیش مشخص کردن محل‌های تحویل یا توزیع کالا و... می‌باشد.

البته نقش کانکت ELR تنها روی تولید نیست و روی تمامی بخش‌ها مثل تبلیغات، پشتیبانی، کنترل اطلاعات منابع انسانی و بسیاری موارد دیگر هم بسیار کارا است که در مقالات دیگر به آنها اشاره شده است.

در پایان شما می‌توانید با مطالعه بیشتر راجع اهمیت نقص‌های سازماندهی و ضررهایی که از این طریق به یک واحد تجاری می‌رسند، دید بهتر راجع‌به آینده واحد تولیدی خودتان، درنظر داشته باشید